יובל, מה שהיא השאירה לי ומה שנתנה לי להשאיר בשבילה, לנצח.

הקדמה: הצלחתי. הצלחתי לעשות מה שכל כך רציתי וידעתי שצריך לקרות. מי שקרא את הפוסט האחרון הבין שילדתי. היתה לידה עוצמתית ומדהימה. מי שקרא הבין גם שהיתה מיילדת אחת, יובל, שהיא קוסמת. אמנם אני עובדת בהלל יפה (כשאני לא בשמירת הריון או חופשת לידה) אבל באמת לא ידעתי מי תהיה המיילדת שלי. לקראת הלידה זה אפילו קצת העסיק אותי. החלטתי לדבר את זה.

פרק 1 – יובל: את יובל הכרתי לפני שנתיים כמעט, כשהתחלתי לעבוד בחדר הלידה של הלל יפה. מייד הבנתי ש-או קיי, יש פה חברה פוטנציאלית. יש בה הכל. אם יצא לכם לפגוש אותה תזכרו מה אמרתי – היא משהו מיוחד.

פרק 2 – הקשר: בקיצור, התקשרתי אליה להגיד לה ש… מעניין באיזו משמרת אגיע ומי תהיה המיילדת בסוף. כבר ברור לי ממזמן שדברים לא קורים סתם וצירופי מקרים זה משהו שאני מטילה בו ספק – יובל היתה שם כשהייתי צריכה. היא היתה המיילדת. זכיתי. זכיתי בלידה שרציתי וחלמתי, זכיתי בחוויה מרגשת שאפשר לקרוא עליה פה.

פרק 3 – התודה: מניסיון – מיילדות לא רוצות מתנות. לא מצפות לזה. הן עושות את עבודתן מעומק הלב, עם יכולות עילאיות בתחומי השכל/רגש. אבל ידעתי שאני רוצה לתת ליובל משהו מהלב, משהו שישאיר קצת ממני אצלה, לתמיד. חשבתי הרבה מה זה יכול להיות, כמעט הכנתי לה עציץ מדהים של סוקולנטים, אבל אז היה גשם חזק – מבול, לא יכולתי לצאת לחממה. ממש אז נחתה עליי התובנה שהדבר היחיד, הגדול ביותר והטוב ביותר שאני יכולה לתת לה הוא מזכרת של הרגע שלה. היא נתנה לי את רגע הלידה של רועי לכל החיים. אני אתן לה את רגעי המשפחה שלה לכל החיים. היא נתנה לי זכרון בלתי נשכח, זה מה שאתן לה.

הנה מה שיצא:

1-משפחת יפה31-משפחת יפה1-משפחת יפה11-משפחת יפה21-משפחת יפה41-משפחת יפה51-משפחת יפה71-משפחת יפה81-משפחת יפה61-משפחת יפה91-משפחת יפה101-משפחת יפה11

אחרית דבר:

אז מה ישאר ליובל?

מזכרת של משפחה עם 3 ילדים, פסח 2018, שני בנים גדולים ובת. יפתח, עומר ואלי. יפתח ועומר מאוד אוהבים להתחבק ולשחק. הם גם אוהבים את אחותם הקטנה,אלי, להשתולל איתה ולעשות לה דברים מצחיקים. לפעמים הם "רבים" על הכתפיים של מי היא תשב. אלי אוהבת ללכת בטבע אבל רק עם נעליים, היא לא אוהבת פרחים אדומים גבוהים זה מפחיד אותה. על הידיים אין לה בעיה. היא אוהבת תפוחים שהם בוסר ואין לה בעיה עם מצלמות. לכל אלה יש אבא רונן – הוא מאוד אוהב לטייל איתם ולהראות להם את האוצרות של הטבע. עוצר איתם על הדברים הקטנים. הם חוקרים יחד. אמא יובל – היא, עם הרוגע שלה, בדיוק כמו בזמן שהיא מיילדת – יודעת שלא צריך לעשות הרבה כדי שהמנגינה לעולם תשאר.

תודה יובל, על מה שעשית בשבילי, ומה שנתת לי לעשות בשבילך.

זהו אנחנו קשורות לנצח.

לפרטים על צילומי משפחה בסגנון לייף סטייל –

http://www.ataramoshka.com

ataramoshka@gmail.com


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s